Чотири кроки до чемпіонства

Минулої суботи у Березині відбулося нагородження юнацького складу місцевої футбольної команди, яка стала чемпіоном районної першості серед команд другої ліги.

Футбольний клуб «Березина» відродився чотири роки тому. Цьогорічний сезон юнаки провели чи не найвдаліше – без жодної поразки, тому звання чемпіона отримали достроково, за два тури до завершення змагань. За успіх і старання їх похвалив сільський голова Олег Лавро, який і відкрив церемонію нагородження. Він також зауважив, що на них мають великі сподівання усі прихильники березинського футболу. Від районної Федерації футболу із заслуженим здобутком чемпіонів привітав секретар Володимир Шуп’як, який і вручив їм нагороди. Медалі та грамоти отримали: Тарас Яримович, Любомир Лаврик, Андрій Деркач, Максим Левко, Роман Клімковський, Юрій Хлєбик, Іван Яримович, Роман Лавро, Юрій Павлюх, Роман Кулик, Олег Опалінський, Іван Калинич, Андрій Дубик, Микола Клімковський, Юрій Войціховський, Роман Войціховський, Олег Овсяник, Віталій Кіячик, Максим Бацик, Олег Присташ. Традиційно кубок і диплом отримав капітан. Відповідний приз отримав і переможець районної номінації «Кращий бомбардир» Роман Лавро. А кращий тренер у другій лізі Олег Лавро відзначений кубком. Спонсор команди Роман Кос вручив кожному гравцю у подарунок командне фото та диск із відеозаписом поєдинку юнаків-березинчан із колективом МСКК «Рудники». Грамоти за допомогу транспортом для перевезення команд на виїзні ігри отримали Руслан Олійник, Роман Кос, Ігор Лавро. Не залишили поза увагою і найпалкіших уболівальників – Осипа Лютого, Богдана Гандзія, Романа Калинича, Олі Лавро. Грамотами відзначено і представників команди, які забезпечують функціонування обох складів-, Андрія Кухарика, Василя Свідрика, Андрія Наконечного, Володимира Лавра. Невеличкою концертною програмою чемпіонів привітали Соломія Папідоха і Христина Людкевич під керівництвом заступника директора Березинської школи Ярослава Дзюраха. Підтримати винуватців торжества прийшли батьки, друзі, знайомі.

http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар4 − один =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |