Call -центр

Працюєте з клієнтами? Прагнете своєчасно задовольняти їхні запити? Значить Вашій компанії не обійтися без call центру.Call-center не тільки підвищує репутацію компанії в очах клієнтів, але і позитивно відбивається на кількості замовлень.
Оператор call-центру – це фахівець, який допомагає швидко отримати інформацію, вирішити проблему або зробити замовлення по телефону. Викликати таксі, записатися на прийом до лікаря, замовити їжу додому, отримати консультацію по використанню банківської карти – по цих та багатьох інших питань ми звертаємося в call-центр. Оператор з’ясовує завдання клієнта і або вирішує її самостійно, або переводить дзвінок на компетентного в даній ситуації співробітника.
З довготривалої практики використання call-центрів добре помітно, що вони дають безсумнівний ефект в плані розвитку бізнесу. Сьогодні call-центр бачиться невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, що має активний контакт з людьми: банківської справи, провайдерів телекомунікаційних послуг, великих кредитних і страхових агентів. В умовах конкуренції перемагає той, хто має кращий зворотний зв’язок зі споживачем. Коли клієнт може в будь-який час і з будь-якого місця звернутися за консультацією до постачальника послуг або товарів – це безперечна перевага.
Посадові обов’язки операторів call-центрів частково залежать від сфери діяльності організації. Основні функції фахівців такі:
– прийом вхідних дзвінків;
– надання інформації за продуктами та послугами компанії;
– документальне оформлення заявок і замовлень;
– обробка запитів клієнтів з сайту;
– оновлення програмного і апаратного забезпечення;
– ведення статистики;
– поліпшення обслуговування замовника;
– підготовка звітів про виконану роботу.
Все частіше в обов’язки операторів call -центрів входить здійснення вихідних дзвінків з різними цілями:
– залучення потенційних клієнтів;
– інформування клієнтів про нові послуги або акціях;
– проведення анкетування або опитування.
Call-центри підходять для тих, кому потрібен гнучкий графік, робочі зміни в яких тривають від 4 до 12 годин. Особливо це  зручно для студентів, які хочуть поєднувати роботу з навчанням. Підходить позмінний графік і молодим мамам, до того ж їх охоче беруть на роботу за рахунок спокійного і рівного темпу мовлення.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |