Бюро перекладів

Якщо Ви шукаєте де швидко і якісно зробити перевод текста  то вам потрібно звертатися в бюро перекладів «Инфоперевод». Адже дана компанія вже  16 років працює  на ринку послуг перекладів.

Київське бюро перекладів “Инфоперевод” пропонує послуги кваліфікованих перекладачів і редакторів, а також всі супутні послуги. У перелік послуг цього бюро усних та письмових перекладів входить також представлення інтересів замовника у всіх державних і комерційних організаціях України і ряду інших країн. Витребування документів, легалізація в Мін’юсті, МЗС, консульствах, посольствах, проставлення апостиля, переклад документів з нотаріальним засвідченням.

Наше бюро перекладів гарантує якісне виконання письмового перекладу технічної документації (програмне забезпечення, інформатика, авіабудування, водопровід-каналізація, тютюнова промисловість, виноробство, готельне господарство і ін.), Текстів економічної та юридичної спрямованості (контракти, статути, установчі документи та ін .), медичних текстів, а також художніх текстів. Переклад здійснюється більш ніж п’ятдесятьма мовами.

Клієнтоорієнтованість – ключовий принцип роботи компанії «Инфоперевод». Прагнучи надати замовникам максимально зручний сервіс,  дана перекладацька організація розвиває і зміцнює партнерські відносини з нотаріальними і юридичними конторами, друкарнями, рекламними агентствами і IT-фірмами.

Успіх компанії «Инфоперевод»  обумовлений грамотним стратегічним і оперативним управлінням, що полягає в розширенні мережі філій, з одного боку, і вдосконаленні внутрішніх процесів, пов’язаних з підвищенням оперативності і якості перекладів, з іншого.
Крім того, «Инфоперевод» має потужну команду – менеджерів, перекладачів, редакторів, які є фахівцями з високим ступенем професійної відповідальності.

Багаторічний досвід роботи гарантує чітке і якісне виконання робіт.   Крім того, можна не хвилюватися за безпеку адже бюро гарантує конфіденційність усіх наданих Вами даних. Основною перевагою перед конкурентами, крім беззаперечної якості, є  – оптимальна вартість  перекладів. Стоимость перевода текста у «Инфопереводі» завжди радує клієнтів.

Тож, бюро перекладів «Инфоперевод» – лідер серед безлічі перекладацьких бюро України.

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |