Будинки з СІП-панелей

На даний момент СІП-панелі – самий тепломісткий будівельний матеріал у світі. Будинок, побудований за канадською технологією, тепліше цегельного в 6 разів. Завдяки збереженню температури, жити в такому будинку дуже комфортно: взимку в ньому тепло, а влітку прохолодно. Канадські будинки легко витримують температурні коливання в діапазоні -50 \ +50 градусів. З СІП-панелей зводяться полярні дослідні станції на Північному і Південному полюсах. Також, всупереч загальноприйнятій думці, будинку з СІП-панелей надзвичайно міцні. Завдяки своїй цільної конструкції, вони витримую урагани й землетруси до 7,5 балів. Стіни будинку витримують вертикальне навантаження в 10 тонн і поперечне навантаження 2 тонни на 1 кв.м. Звичайно, такій стіні не впоратися з лобовою атакою бульдозера (втім, як і цегляна), але для комфортного проживання цього більш ніж достатньо.

Будинок за канадською технологією дозволяє Вам заощадити на наступних пунктах:
– Для зведення будинку не потрібно дорогий фундамент. Вага 1 м2 конструкції будинку не перевищує 20 кг. Будинки з СІП-панелей зводяться на полегшеному фундаменті, який в 3-4 рази дешевше фундаменту під цегляний будинок.
– Тільки уявіть, в яку суму обходиться утримання робітників, виплата заробітної плати при будівництві цегельного будинку (18-24 місяці)! А адже ця сума закладається у вартість будинку. Наші будинки зводить бригада з чотирьох працівників без використання важкої спецтехніки всього за 3 місяці. А низькі витрати на будівельний процес істотно здешевлюють і сам об’єкт будівництва.
-Такі будинки володіють прекрасними енергозберігаючими властивостями. Витрати на опалення канадського будинку в 5-6 разів нижче цегляного. Канадський будинок прогрівається дуже швидко, а його тепловтрати мінімальні. Враховуючи постійне зростання цін на енергоносії, можна заощадити значну суму.

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |