Бойкот: дізнавшись, що АЗС російське, львівські водії розвертаються і їдуть геть

Активісти Громадського руху “Відсіч” провели бойкотну акцію біля російської автозаправки “Лукойл”, що на вулиці Городоцькій, 116Г у Львові. Водії, коли дізнавались, що АЗС російська, дякували активістам і їхали заправлятись деінде.

Акція під назвою”Не заправляйся в окупанта” відбулася в суботу, 26 квітня, у рамках всеукраїнської кампанії з бойкоту товарів та послуг російського виробництва. У Львові її організували доволі радикально — перекрили  транспарантами в’їзд до заправки. На транспарантах були такі гасла: “Заправляєшся в окупанта — фінансуєш війну!”, “Російське вбиває!”, “Не заправляйся в окупанта”. Також був транспарант із переліком російських брендів. Блокування тривало приблизно півтори години.
Працівники станції проводити захід не заважали, хоча й отримали вимушено ще одну обідню перерву. Водії, що під’їжджали, реагували на диво позитивно — дякували за інформацію і запевняли, що більше в “Лукойлі” заправлятись не будуть. Брали бойкотні листівки (активісти за час заходу роздали їх близько тисячі). Під’їжджав навіть один дідусь на велосипеді, який сказав, що краще заправлятиметься свіжим повітрям, ніж окупантським бензином.

З неприємних інцидентів — конфлікт із власником мерседесу. Чоловік облаяв на чім світ організаторів акції та вів себе вкрай брутально. Але загалом акція пройшла успішно і ефективно.

Мета цього і схожих заходів – спонукати українських споживачів до адекватної реакції на нинішню російську агресію проти України. Зокрема, це заклик до бойкоту російського бензину та інших послуг, що надаються мережами російських автозаправок. Очікуваний наслідок — демонстрація російським бізнесменам громадянської позиції українців і їх ставлення до російської окупації, згуртування навколо проблем нашої держави.

Як відомо, нинішня кремлівська влада фінансово  утримується переважно за рахунок експорту енергоносіїв, зокрема,  – бензину. Тож Путін фактично веде з нами війну, використовуючи прибутки від українських покупців проти них самих та нашої держави загалом.

Нагадаємо, енергетична залежність України від Російської Федерації, в тому числі бензинова, є перешкодою для реального суверенітету нашої держави.

 

Джерело:  Прес-реліз Громадського руху “Відсіч”

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |