Богдан Кіндій: “Новий сезон плануємо розпочати у другій половині березня”

Богдан Кіндій, голова федерації футболу Миколаївського району   про початок сезону  :

– Скажіть, будь-ласка, чого ви чекаєте від сезону, який стартує?

– Від нового сезону чекаю цікавих матчів, впертої боротьби за призові місця та збільшення кількості команд, які виявлять бажання брати участь у змаганнях, що проводитиме Федерація футболу Миколаївського району.

– У якому форматі будуть проводитись цьогорічні змагання? Чи вже прийняте рішення з цього приводу? Якщо ні, то коли буде прийняте?

– Новий сезон плануємо розпочати у другій половині березня. Змагання розпочнуться з розіграшу весняного кубка «Пролісок» – 2013. Після цього чемпіон 2012 року роздільський КСК «Фаворит» та володар кубка СКК «Демня» розіграють суперкубок району. Чемпіонат і першість району розпочнемо у другій декаді квітня. Змагання проводитимуться у минулорічному форматі – дві ліги. У липні та серпні відбудуться матчі кубка району, а також кубка серед юнацьких складів команд. А завершуватиме сезон кубок «Золота осінь».

– На вашу думку, що необхідно зробити найперше для покращення проведення змагань?

– Для підвищення рівня змагань потрібно впровадити бригади арбітрів у другій лізі, тому що рівень команд із року в рік зростає, а одному арбітру впоратись стає все важче та важче. У першій лізі більш широко до змагань необхідно залучати делегатів (інспекторів) ФФМР.

– З якими, на вашу думку, проблемами стикаються команди протягом сезону та як їх вдається вирішувати?

– Не скажу нічого нового, вважаю найбільшою проблемою більшості команд є фінансування. Завдяки місцевим «фанатикам футболу» команди проводять повноцінні сезони і беруть участь практично у всіх змаганнях.

– Наскільки продуктивною є ваша співпраця з органами місцевої влади, з обласною федерацією футболу та з федераціями сусідніх районів?

– З місцевою владою федерація співпрацює продуктивно не один рік. Насамперед хотів би подякувати начальнику відділу сім’ї молоді та спорту управління освіти сім’ї, молоді та спорту Миколаївської РДА Івану Івановичу Наконечному, який вболіває за розвиток спорту на території Миколаївщини. З федерацією футболу Львівської області співпраця також є продуктивною вже не один рік.

– Чи приділяється у вашому районі належна увага не тільки проведенню змагань серед дорослих, але й проведенню змагань серед дітей, юнаків, а також ветеранів?

– Щорічно поряд із дорослими командами проводяться змагання й серед юнацьких складів. Також проводимо змагання серед ветеранів (вік за сорок років). У минулому році участь взяли вісім команд, два роки тому – дев’ять. У 2012 році вперше проведено змагання у дитячій лізі. На старт змагань вийшли 11 команд. Друга частина змагань стартує у другій половині квітня. На 2013 рік заплановано провести вперше на території району першість серед жіночих команд. Зараз розробляється схема проведення змагань та ведуться перемовини з потенційними учасниками.

Загалом змагань буде чимало. Надіюсь, що футбольні пристрасті принесуть чимало емоційних переживань їх учасникам та вболівальникам.

За матеріалами тижневика ФутболПростір

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |