Благодійна акція «Різдвяна Свічка»

У  Стрийській єпархії УГКЦ  розпочалася щорічна благодійна акція «Різдвяна Свічка».

Даний захід проводиться уже десятий рік поспіль і став доброю традицією для благодійного фонду «Карітас» по всій Україні.

Метою акції  є збірка коштів на допомогу соціально незахищеним дітям, результатом якої є вагомий внесок українців до опіки дітьми сиротами, дітьми неблагополучних та малозабезпечених родин, неповносправної молоді, а також дітьми мігрантів. Ці свічки виготовленні руками людей з особливими потребами. З початком Різдвяного посту, такі свічки розповсюджують, насамперед, через церковні громади в Україні й закордоном та через громадські організації, спільноти, а також серед усіх бажаючих жертводавців.

Завдання акції «Різдвяна Свічка» – донести дітям звістку, що Бог та оточуючі люди люблять їх та проявляють особливу увагу і піклування про їх майбутнє.

Дана благодійна ініціатива має подвійну мету, тобто не лише зібрати кошти потребуючим дітям, але й звернути увагу кожного з нас до проблеми дітей, що живуть поряд і перебувають у кризових обставинах життя.

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири − 2 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |