“Березина” : “Галичина”(М. Горожанна ) – матч без голів

Витяг з протоколу матчу:
Суддя Наконечний А.(Київець)
ФК Березина: Шуманський В., Свідрик В., Наконечний А., Лавро В., Партин В., , Лавро І., Бацик Д., Татчин В.,Какула А., Кухарик А., Тимчула А.(Білик Р.(63))
З перших хвилин “Березина” почала активно атакувати. Але в цьому протистоянні на висоті був воротар гостей. Мабуть разів п’ять він рятував свою команду від гола.
В другому таймі вже гості активізувалися і наш голкіпер також декілька раз виручав. І взагалі, як в одній, так і в другій команді в цій ігрі по 5 балів можна поставити лише голкіперам.
Загалом друга половина матчу запамяталася затяжними атаками команди з Малої Горожанни і гострими контр-випадами “Березини”. Але нікому так і невдалося забити. Рівна гра і врезультаті суха нічия (0-0).