Басейн від цементників

фото http://www.mykolaiv.lviv.ua/

Нещодавно розпочав свою роботу оновлений великий басейн для дорослих та дітей шкільного віку у спортивно-оздоровчому комплексі «Ювілейний» Миколаєва. Споруда задіяна після капітального ремонту вартістю 265 тис. грн., які надав спонсор – ПАТ “Миколаївцемент”.

За ці кошти було виконане нове облицювання плиткою стін, підлоги та власне самої ванни басейну, на що використано понад 550 м2 плитки.

Нагадаємо, раніше завдяки спонсорським коштам Компанії в розмірі 70 тис. грн. було капітально відремонтовано басейн для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Жабенятко». Ще 270 тис. грн. вкладено в облаштування приміщень душових, роздягалень та вбиралень комплексу й інші роботи.

Завдяки підтримці з боку ПАТ «Миколаївцемент» стало можливим відновлення роботи відділення плавання ДЮСШ. Також отримали нагоду повправлятися у цьому виді спорту і школярі, для яких плавання передбачено навчальною програмою. Започатковано відповідні уроки для малечі дошкільного віку. Реалізовано програму «4+» для дітей із багатодітних сімей.

«Миколаївцемент» вкотре довів усім мешканцям Миколаївщини, що здоров’я і безпека є основною цінністю кожної людини і ключовим пріоритетом для компанії. Адже плавання – це один з найбільш корисних видів спорту, який має лікувальний вплив на організм і підходить для людей будь-яких вікових категорій. Отож, ми щиро дякуємо підприємству за інвестиції у заклади охорони здоров’я і спорту й запрошуємо усіх жителів району до нашого оновленого басейну», – зазначає директор СОК «Ювілейний» Іван Гречкосій.

Устина Атчин, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 − = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |