Ароматний маркетинг

Запах – потужний і дешевий спосіб створити емоційний зв’язок між споживачем і брендом. Аромати діють на психіку людини ще сильніше, ніж музика та візуальні рекламні «подразники».Вкладаючи гроші в запах, Ви додаєте значно більше емоцій до сприйняття вашого бренду. А, як відомо, саме емоції найчастіше керують нашим життям.
Аромамаркетинг – напрямок маркетингу, який ґрунтується на використанні різних запахів і ароматів з метою стимулювання продажів, просування товару на ринку і сприятливого впливу на покупця.
Щодня ми відвідуємо десятки магазинів, там нас оточує величезна кількість запахів. Деякі з них привертають, а інші, навпаки, викликають бурю негативних емоцій. Приміщення, звідки виходить приємний, ніжний аромат завжди викликатиме бажання його відвідати.
У торгових центрах використовуються спеціальні ароматизаторы для магазина. Вони дуже зручні в застосуванні, мають різну форму і конструкцію, спосіб застосування, що дозволяє вибрати те, що підходить саме Вам. Також варто відзначити, що вони майже повністю безпечні і здатні нейтралізувати будь-який неприємний запах. З їх допомогою можна легко наповнити приміщення будь-яким ароматом, створити затишок і комфортну обстановку. А це буде сприяти залученню більшої кількості клієнтів і збільшенню кількості продаж, поліпшенню якості обслуговування.
Крім специфічного завдання впливу на споживачів, застосування ароматів переслідує і практичні цілі. Ароматизація приміщення необхідна також для освіження приміщення і усунення неприємних запахів (аромаклінінг), які виникають в будь-якому людному місці.
Ароматизувати магазин потрібно обережно і за законами психології. Деякі аромати мають здатність викликати конкретні емоції, непідвладні нашій свідомості. Дослідження говорять про те, що певні запахи мають різний вплив на людину. Жасмин, троянда, м’ята і гвоздика підвищують працездатність і зменшують сонливість. Аромати лаванди, ромашки і сандалового дерева допомагають розслабитися і знімають напругу. Запах певних сортів троянди “провокує” зговірливість і податливість.
Вважається, що завдяки «правильній» ароматизації повітря можна збільшити продажі магазину до 15% і більше – без всяких дизайнерських перепланувань і розширення асортименту.
Магазини, які приємно пахнуть, підкреслюють не тільки відмінну репутацію, але так само підвищують купівельний попит клієнтів і покращують їхній настрій. Покупці відчувають себе добре і затишно в ароматизованих магазинаx і, можливо, вони залишаться довше, ніж xотілося б. Якщо покупець не напружений і в доброму настрої, то в зв’язку з цим піднімається його бажання на покупки, а у Вас збільшується товарообіг.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |