“Арену” Львів дискваліфікували на 5 років, ФФУ подає апеляцію

Відбірковий матч ЧС  2014 року між збірними України та Польщі,

запланований на 11 жовтня, відбудеться без глядачів.
Таке неоднозначне рішення було оприлюднено на офіційному  сайті ФІФА. Окрім того, «Арену Львів» дискваліфікували на 5 років на  матчі за участю національної збірної України. Причому,  підставою для дискваліфікації були нібито фаєр-шоу та прояви нацизму і расизму на стадіоні.   На трибунах волонтерами FARE – організації на основі доповіді якої ФІФА винесло своє рішення,   було помічено: прапор дивізії СС “Галичина”, банер “Good Night Left Side”, футболку з кодовою написом “88”, а також відеозапис “мавпячих” жестів на адресу Едмара і нацистських вітань. Раніше також повідомлялося, що в списку заборонених до показу на трибунах значаться чорно-червоні прапори УПА, а також портрети Бандери і Шухевича.

Їх з трибун ніхто прибирати не збирається, заявив лідер фан-руху “Карпат” “Завжди Вірні” Тарас Павлів: “Саме про чорно-червоний прапор і Шухевича ми не знали. Глава FARE каже, що вони вже чотири роки як внесені – це однозначно брехня, такого не було. Можливо зменшити кількість піротехніки, не кидати їх на доріжки. А все інше… Від чорно-червоного прапора, від Бандери і Шухевича ніхто не відмовлятиметься. Навіть якщо такі, скажімо так, організації, не буду їх називати, щось собі там задумали і внесли їх у свій список”, – заявив Павлів в ефірі ТК “Футбол”.

Рішення ФІФА від 27 вересня 2013, згідно з яким стадіон “Арена Львів” був дискваліфікований до 2018 року, обурило громадськість Львова і всю футбольну середу України.

Вкрай суворе рішення викликає багато питань, особливо враховуючи, що підставою для нього стали нібито масові прояви нацизму і расизму з боку уболівальників. Вразили також критерії, з якими працюють експерти організації FARE, згідно з якими символи і герої національно-визвольної боротьби українців визначені як “дискримінаційні”, “Львів – толерантне і гостинне місто і що гості Євро-2012 з різних країн Європи та світу відзначили це” – йдеться у відкритому листі мера Львова.

Вчора – 30 вересня, у Будинку футболу відбулась прес-конференція, яка була присвячена вердикту Дисциплінарного комітету ФІФА,  за участю керівництва Федерації футболу України − перших віце-президентів Сергія Стороженка і Анатолія Попова, а також віце-президента ФФУ Андрія Павелка. Керівництво федерації  зазначило, що вже підготовлено проект апеляції, з яким Анатолій Коньков найближчим часом поїде до штаб-квартири ФІФА   для відстоювання інтересів України на найвищому рівні.

За матеріалами інтернет-видань

 

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. лев сказав:

    Сьогодні дискваліфікацію призупинили: Україна – Польща з вболівальниками!!!!!!
   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |