Андрієві Марунчаку – за мужність і героїзм

12 лютого у Жидачеві під час відзначення 26-ї річниці виводу військ з Афганістану і вшанування Героїв, полеглих в АТО, дружині загиблого бійця батальйону «Айдар», колишнього афганця Андрія Марунчака було вручено високу Державну нагороду, до якої її чоловік був представлений посмертно. Підстава – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов’язку.

Учасники зібрання здійснили покладання вінка до пам’ятника Шевченку, урочистою ходою центром міста й Алеєю Героїв направилися до символічного каменя, де місцеві священики відправили молебень за загиблими Героями Майдану і АТО.

Урочистості продовжилися в актовому залі райдержадміністрації. Виконавши Державний Гімн України, присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих земляків-афганців, майданівців, наших воїнів, які полягли на Сході України, і низько вклонилися родичам Героїв АТО: зокрема, Андрія Марунчака, Любомира Подфедька, Богдана Здебського, Віктора Чернюха.

Палкі промови, в яких висловлювалася велика подяка добровольцям і військовозобов’язаним за героїчну оборону нашої Батьківщини, виголосили очільники Жидачівських РДА, районної та міської рад, керівники районних організацій Української спілки ветеранів Афганістану Львівщини, представник Жидачівсько-Миколаївського військкомату.

Відзнаку Президента України – орден «За мужність» І ступеня – дружині Андрія Марунчака вручив голова Миколаївської райдержадміністрації Василь Шимко. «Шана і слава вам, воїни-афганці, воїни АТО! – проголосив пан Шимко. – Сьогодні знову вороги зазіхають на нашу Україну. Але ми твердо віримо, що нас не переможе ніхто. Знаю, що жодні нагороди не замінять дітям батька, дружині – чоловіка, батькам – сина. Але наші Герої житимуть, доки живе пам’ять про них!»

Ірина Леськів, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |