Альтанка своїми руками

Перш за все, альтанка для дачі зараз є важливим елементом у будь-якому городі, дворі і взагалі – на будь-якому подвірї.
Всілякі дачні альтанки і навіси, власне, і створюються спеціально для відпочинку – для того, щоб проводити час із задоволенням, не боячись дощу і вітру. Перед тим, як зробити альтанку на дачі, необхідно дуже уважно вивчити всю технологію її будівництва, особливо якщо ви будете думати над тим, як побудувати альтанку самостійно. Сьогодні різного роду альтанки та намети для дачі є невід’ємною частиною будь-якого двору чи городу – це свого роду “другий дім”, наявність якого дає можливість відчути масу приємних дрібниць.  Шатер гексагональный купити.

У  альтанці можна спокійно відпочивати, насолоджуватися навколишньою природою і співом птахів. Альтанка дозволить вам відчути комфорт під час відпочинку і повною мірою надасть можливість побути на тлі природи.

При всьому цьому альтанка в саду, створена своїми руками, буде ще більше радувати вас і вашу сім’ю довгі роки. Важливе значення має і дизайн літніх альтанок, адже потрібно розрізняти, що будівництво шестикутної альтанки і зведення, скажімо, альтанки плетеної буде вироблятися по-різному, бо варіантів альтанок для дачі зараз безліч.

І ось ми будуємо альтанку на дачі. Однак тут нас підстерігає ціла маса питань. Як же найкраще будувати альтанку?

Крім того, може виникнути питання про те, як побудувати альтанку у дворі або ж як звести своїми руками дитячу альтанку, а також ряд інших, не менш важливих питань, які ми постараємося розглянути. Звичайно, найкраще побудувати альтанку в саду – цей варіант є найбільш прийнятним і оптимальним одночасно.

Отже, на початковому етапі будівництва альтанки, як і при будь-якому будівництві, заливаємо фундамент. І хоча даний етап виготовлення альтанки сам по собі досить простий, все-таки варто поставитися до нього з особливою важливістю.

Адже в даному випадку думати необхідно навіть не стільки про те, як зробити садову альтанку, скільки про те, де саме вона буде розташовуватися. Фундамент є основою основ при будівництві лазень і альтанок, тому до даного етапу варто поставитися з максимальною серйозністю. Не будемо заглиблюватися в подробиці, бо далі ми поговоримо про те, як побудувати просту альтанку.

При закладці фундаменту обов’язково варто враховувати такий фактор, як наявність тіні (бажана присутність поблизу чагарників і дерев). До слова сказати, при закладці фундаменту досить часто використовується армована бетонна плита, яка дуже практична і зручна при будівництві дачних альтанок.

Тепер перейдемо безпосередньо до конструкції садової альтанки. Цей момент створення альтанки своїми руками по праву можна назвати найбільш складним в технологічному плані, адже тут необхідний цілий ряд певних дій, що вимагають точності та акуратності. Потім необхідно створити каркас для літньої альтанки і встановити дах.
Подальший хід будівництва: в залежності від конкретної, спочатку певної форми по кутах літньої альтанки для дачі споруджуються несучі балки, які, до речі, можуть бути, як чотирьох-, так і восьмикутні. Потім на ці балки буде кріпитися дах і купол.

 
Читати більше:

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять − 1 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |