Акт посвяти українців під Покров Пресвятої Богородиці

У неділю, 6 квітня, в усіх храмах УГКЦ відбулося відновлення  Акту посвяти українців під Покров Пресвятої Богородиці.

Подібні церемонії відбуваються лише у ключові моменти історії України. Востаннє посвяту відновив Блаженніший Мирослав Іван (Любачівський) майже 20 років тому, коли УГКЦ вийшла з підпілля.

Продовжуючи служіння моїх великих попередників на Києво-Галицькому престолі, знову прагну в сопричасті з усією нашою Церквою в Україні та на поселеннях відновити Акт посвяти українського народу під всемогутній Покров Пресвятої Богородиці.
Про це написав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) у своєму Пастирському посланні до вірних і духовенства з нагоди відновлення Акту посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці.
Акт посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці відбудеться в усіх храмах нашої Церкви в Україні і за кордоном. Блаженніший Святослав здійснить його в Києві, у Патріаршому соборі, усі єпископи – у своїх катедральних соборах, а священики – у парафіяльних храмах після кожної Служби Божої.
Інші православні Церкви відгукнулися на пропозицію УГКЦ і теж проведуть подібні молитовні урочистості. «Ми запропонували провести такі Акти посвяти нашим братам православних Церков України, адже коли його ініціював князь Ярослав Мудрий, Київська Церква була неподіленою», – зазначив Блаженніший Святослав у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |