Аксесуари для більярду

Сьогодні в світі більярд є одним з найбільш видовищних і динамічно розвиваючих видів спорту. Саме ця гра здатна кинути виклик Вашійї спритності, реакції, окоміру і стратегічному мисленню!
Аксесуари – одна з важливих складових комфортної гри в більярд, яка повинна повністю відповідати вимогам і більярдистів-любителів, і вимогливих професіоналів. Саме деталі нерідко формують загальний простір приміщення, створюють атмосферу і задають настрій всій грі.
Більярдні аксесуари в якомусь сенсі є тим самим фактором, який притягує до гри нових шанувальників. Приємне світло в більярдній, зелене сукно, поліроване дерево кия і м’який стукіт куль – все це створює особливу атмосферу. У більярдній кімнаті кожен аксесуар виконує декоративну функцію, крім того, що є корисним. У зв’язку з цим вибирати аксесуари для більярдної необхідно грамотно і з розстановкою. http://billiard-s.com/catalog_new/accesst/18/
Рівносторонній трикутник хоч і має найпростішу геометричну форму і не відрізняється величезним функціоналом, однак в більярдних іграх ця фігура грає одну з ключових ролей і по праву вважається їх головним розпізнавальним знаком. Трикутник для більярду задає початок всієї гри, дозволяючи швидко і акуратно розставити кулі у вигляді піраміди.
Трикутники виготовляють або з дерева, або з пластмаси. Дерев’яні трикутники виготовляються з різних порід дерева. Різні виробники по-різному склеюють сторони  трикутника (за допомогою шканта, за допомогою металевих скоб, і  т. п.). При гарному догляді дерев’яний трикутник послужить Вам довгі роки. Хороший догляд полягає всього лише в тому, щоб не кидати його після установки куль, де попало, а вішати на спеціальний гачок на полиці або під столом або класти на спеціально відведене для цього місце.
Кулі в трикутнику встановлюються м’яко і точно. На всіх сторонах аксесуара є спеціальні накладки, щоб його було зручно тримати руками.Величина сторін трикутника залежить від величини куль.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |