Афганець Андрій Марунчак підірвав ворожий танк і загинув сам. Вічная пам’ять герою!

Під час оточення українськими військами Луганська героїчно загинув один із найвідважніших вояків-афганців Андрій Марунчак. Перед смертю боєць підірвав ворожий танк, проте був розстріляний із іншої броньованої машини терористів.
Андрій Марунчак пройшов Афганістан, був тричі поранений, контужений. Проте, це не зламало в чоловікові бойового духу. «Він був з першого і до останнього дня на Майдані у 2004. Від першого і до останнього дня – на Євромайдані, де його контузило шумовою гранатою. Він підтримав Дмитра Яроша і разом із ним вийшов на телеканал ТВІ із заявою, що ми будемо боротися до кінця і , якщо треба, то візьмемо до рук зброю. Андрій був дуже віруючою людиною. Завше перед боєм перехрещував мене, сам багато молився», – згадує про загиблого побратима керівник Миколаївського районного осередку «Правого сектора» Андрій, позивний Червень.
Після Євромайдану Андрій Марунчак додому в село Березина Миколаївського району не повернувся – створив 8-му сотню афганців і допомагав новій владі встановлюватись в столиці. Проте, коли почались заворушення на Сході , 32 афганці, включаючи Андрія, долучились до батальйону «Айдар».
Героїчна смерть чекала на Андрія Марунчака учора, під час оточення нашими бійцями Луганська. «Андрій мав йти в бій в неділю, проте, коли дізнався, що хлопці йдуть на Луганськ, наполіг, що також піде з ними, бо має великий бойовий досвід. Коли хлопці оточували Луганськ, на них пішли не бойовики, а 10 танків. Андрій підірвав один танк, ще один підірвали інші хлопці. Танки їх і розстріляли», – розповідає про героїчну смерть друга Червень. Так, каже він, вже виступив з ініціативою присвоїти Андрію Марунчаку звання Героя України.
Разом із Андрієм Марунчаком героїчно загинув ще один афганець та сім бійців із батальйону «Айдар».
Смерть нашого побратима не буде даремною! «Правий сектор» Львівщини висловлює співчуття родині загиблого. Ми гордимося, що наша земля має таких незламних бійців-патріотів. Спочивай з Богом герою Андріє!

 Джерело: http://ps-zahid.info/

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Дмитро Чайка сказав:

    Знайшов у себе відео з Андрієм. Дивіться, знайте яким він великим чоловіком був! http://youtu.be/Naox3utvFZw Мі з ним були разом ще на майданівських барикадах 2004 року.Справжній патріот! Прийміть мої співчуття. Герої не вмирають! Слава Андрію Марунчаку, Слава Україні!

Додати коментар8 − = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |