А щастя було так близько….

Кубок району
1/2 фіналу

ФК “Березина” – ФК “Раделичі 1-1 (додатковий  час 0-3)

Лічених хвилин не вистачило березинській команді, щоб    звести матч до серії післяматчевих пенальті.

Перший тайм почався з небезпечних атак гостей. У відповідь нашим хлопцям вдавалися лише поодинокі контратаки. Фактично весь тайм ігровою і територіальною перевагою володіли ФК “Раделичі”.  На останніх хвилинах першого тайму  їм вдалося перевести цю перевагу в гольовий еквівалент. М’яч в наші ворота   залетів  після  удару з штрафного.
Другий тайм вже активніше розпочали господарі поля, створивши з  перших хвилин  декілька небезпечних  моментів. До середини тайму гра вирівнялась і коли вже здавалося, що матч так і закінчиться мінімальною перевагою команди з Раделич Ігор Лавро зрівнює рахунок в матчі.
Перший овертайм пройшов за рівної гри, а в другому сталося щось немислиме: коли до закінчення залишалось менше половини ігрового  часу   другої п’ятнадцяти хвилинки у ворота “Березини” один за одним на протязі 5 хвилин  влетіло три голи.
Щастя,   у вигляді виходу в фінал  кубка району,  було близько, але ми його не зуміли втримати. Хоча, цьогорічний виступ ФК “Березина” в  районному кубку  можна оцінити на високому рівні.
Фото звіт з    матчу:  http://vk.com/album-35965659_200644627

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |