8-ма позачергова сесія Миколаївської районної ради

8-ма позачергова сесія Миколаївської районної ради 7-го демократичного скликання

Порядок денний:
1. Про заяву депутатів щодо недопущення розміщення на території Демне-Добрянського кар’єру полігону твердих побутових відходів.
2. Про заходи щодо посилення боротьби з деградацією земель та опустелюванням на території Миколаївського району.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2016 рік.
4. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
5. Про встановлення розміру орендної плати Стрийському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
6. Про заборону реорганізації Великогорожаннівської ЗОШ I-IIIст. 7. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах.
8. Інше.

Найбільшу увагу було приділено розгляду заяви депутатів щодо недопущення розміщення на території Демне-Добрянського кар’єру сміттєзвалища, полігону твердих побутових відходів та будівництва сміттєпереробного заводу.

Після обговорення питання депутати прийняли таке рішення:

1.Заяву щодо недопущення розміщення на території Демне-Добрянського кар’єру полігону полігону твердих побутових відходів прийняти.

2. Скерувати заяву до Львівської обласної ради, Львівської ОДА, Львівської міської ради, Миколаївської РДА та оприлюднити її в ЗМІ і в мережі Інтернет.

3.Заборонити голові Миколаївської райдержадміністрації здійснювати надання в оренду та погоджувати орендарям надання ними в суборенду орендованих земельних ділянок на території Демне-Добрянського кар’єру під розміщення полігону полігону твердих побутових відходів.

4.Заборонити ПАТ «Миколаївцемент» передавати в суборенду орендовані ним земельні ділянки на території Демне-Добрянського кар’єру під розміщення сміттєзвалища, полігону ТПВ та будівництво сміттєпереробного заводу.

Джерело: Миколаївська районна рада (https://www.facebook.com/)

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |