41 сесія Миколаївської районної ради

41-а сесія Миколаївської районної ради розпочалася хвилиною мовчання – присутні пом’янули загиблого в АТО депутата Василя Кіндрацького й інших новітніх Героїв.

Відповідно до постанови районної виборчої комісії від 23.06.2015 року №30 «Про заміщення депутатів Миколаївської районної ради у багатомандатному виборчому окрузі»  припинено повноваження депутата по багатомандатному виборчому окрузі від РО УНП Кіндрацького Василя Михайловича у зв’язку із його смертю та визнано обраним  депутатом Миколаївської районної ради Львівської області наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку РО УНП Блискуна Зіновія Івановича, 01.04.1947 року народження, викладача Миколаївського професійного ліцею, жителя м. Миколаєва, позапартійного, учасника бойових дій попередніх років.

Працюватиме в постійній комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження. Перед загалом зі звітом про роботу в окрузі виступив народний депутат України Тарас Батенко.

Серед запитів і звернень, які депутати традиційно зачитують перед розглядом питань порядку денного, підтримано запит Ігора Проціва до директора ПАТ «Миколаївцемент»  щодо будівництва нового заводу і подальшої долі діючого. Наступний запит – Зіновія Горіна до «Львівобленерго» стосовно перебоїв і неналежної якості електропостачання у Гранках-Кутах. Зіновій Блискун озвучив звернення до голови райради щодо інвентаризації комунального майна та щодо інформування населення про адміністративно-територіальну реформу; звернення до голови РДА щодо перспектив переходу населення на тверде паливо; звернення до в.о. головного лікаря райлікарні щодо встановлення цивілізованих правил обслуговування пацієнтів. Депутат Василь Созоник виступив із запитом до прокуратури і міліції стосовно стягнення із голови райради матеріального відшкодування за збитки бюджету, з якого виплачується компенсація колишній працівниці райради Л.Атаманчук через незаконне звільнення. Оскільки запит не був підтриманий необхідною кількістю депутатів, В.Созоник закликав підписуватися під аналогічним зверненням до правоохоронних органів.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати затвердили заходи щодо підготовки навчальних закладів району до нового 2015-2016 навчального року. Допов-ідала голова постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження Марія Ониськів. Мав зауваження щодо фінансування цих заходів голова комісії з питань промисловості, енергозбереження, зв’язку і шляхового господарства Андріан Пришляк.

Про роботу редакції газети «Громада» інформував головний редактор Степан Леськів. Лише двоє депутатів підтримали пропозицію В.Созоника до співзасновників розірвати із редактором контракт.

Сесія внесла зміни і доповнення до рішення Миколаївської районної ради від 13 січня 2015 року №470 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2015 рік», а також затвердила розпорядження голови районної державної адміністрації (доповідач Зоряна Москалюк – начальник фінансового управління районної державної адміністрації).

Заслухавши звіт голови районної ради Ольги Жили про її діяльність за 2014 рік, зауваження до роботи доповідача висловили депутати Зіновій Баранецький, Микола Мелешко, Валерій Домашич. Михайло Кондур закликав колег думати, насамперед, про адмінреформу і збереження цемзаводу, голова РДА Ярослав Папуга звернув увагу на наближення чергових виборів. На пропозицію З.Баранецького на голосування поставлено питання про визнання роботи О.Жили незадовільною, але депутати його не підтримали.

Довго обговорювалося подальше питання про призначення головного лікаря Миколаївської КЦРЛ. Перед депутатами виступили та відповіли на запитання кандидати на  посаду – в.о. головного лікаря Ірина Хрущ та депутат райради, лікар-травматолог Валерій Домашич. А також – керівник обласного департаменту охорони здоров’я  Богдан Чечотка, який заявив про свою підтримку Ірини Хрущ. Визначилися, що обиратимуть між кандидатами таємним голосуванням.

Допоки виборча комісія у складі Зіновія Горіна, Василя Шимка, Івана Андрійчика, Мирослава Конечного, Олега Микитки готувалась до голосування, депутати розглянули інші питання порядку денного. Так, затверджено програми «Функціонування Миколаївського районного сектора головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області на 2015 рік»; «Районну комплексну програму правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки»; «Право-порядок 2015»; «З технічного та фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Миколаївського району на 2015-2016 роки»; «Створення реєстру об’єктів культурної спадщини Миколаївського району».

Затверджено список народних засідателів Миколаївського районного суду Львівської області: Мовча-нюк Віктор Ярославович, 1981 року народження, м. Миколаїв; Ревуцький Віталій Володимирович, 1981 року народження, м. Миколаїв; Гуцуляк Максим Васильович, 1983 року народження, м. Миколаїв; Майкут Андрій Михайлович, 1962 року народження, с. Березина; Гергерт Олександр Валерійович, 1981 року.народження, м. Миколаїв; Гергерт Надія Михайлівна, 1985 року народження, м. Миколаїв; Шипов Юрій Олександрович, 1979 року народження, м. Миколаїв; Артимко Ростислав Тарасович, 1982 року народження, м. Миколаїв; Русиник Володимир Володимирович, 1981 року народження, м. Миколаїв; Бандерич Леонід Володимирович, 1981 року народження, м. Миколаїв.

Також депутати проголосували за призупинення з 1 вересня функціонування Полянської ЗОШ І ступеня.
Сесія затвердила нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,04 га, що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для будівництва та експлуатації базової станції стільникового зв’язку на території Красівської сільської ради (за межами н/п) в сумі 44632,61 грн. в розрахунку 111,58 грн. на 1 м2 земельної ділянки. Нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 15,6679 га, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горіш-ненської сільської ради (за межами н/п) в сумі 334540,77 грн. в розрахунку 2,14 грн. на 1 м2 земельної ділянки. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок загальною площею 0,1620 га, що надаються в оренду ПАТ «Укргазвидобування» для облаштування Більче-Волицького НГР, свердловина №541 на території Держівської сільської ради (за межами н/п) в сумі 78270,72 грн.
в розрахунку 48,32 грн. на 1 м2 земельної ділянки.

Внесено зміни до рішення 39-ої позачергової сесії районної ради від 29.01.2015 року № 511 «Про напрямки використання коштів Черницького навчально-виховного ком-плексу» з метою забезпечення ефективного використання коштів у сумі 316,490 тис.грн, наданих фламандським партнером «Інтерлювен» Черницькому навчально-виховному комплексу в якості часткової компенсації за понесені витрати з будівництва об’єктів водопостачання Черницького НВК, зокрема за спорудження свердловини та водонапірної вежі.

Своїм рішенням депутати надали одноразову матеріальну допомогу Оксані Бурці, жительці с. Горішного, вдові військовослужбовця батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерала Сергія Кульчицького Віктора Бурки, який загинув 5 січня 2015 року під час здійснення ротації в зоні АТО в ДТП поблизу міста Артемівська Донецької області.

Далі розпочалося таємне голосування, відповідно до якого переможець мав би набрати кворумний мінімум голосів – 28. Однак підрахунок показав, що із 48 присутніх депутатів за Валерія Домашича проголосувало 25, а за Ірину Хрущ – 22. Отже посада головного лікаря наразі залишається вакантною.

Джерело: http://www.mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар3 + чотири =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |