40 сесія Миколаївської районної ради

23 квітня відбулася 40 сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання.
Голова районної ради Ольга Жила традиційно оголосила час на запити і звернення. Депутат Василь Созоник говорив про необхідність  звіту про роботу редакції «Громади», про справу колишнього працівника райради Л.Атаманчук, а також про забезпечення населення дровами у зв’язку з подорожчанням електрики й газу.Депутат Ігор Дяків надав запит щодо обстеження дорожного покриття на напрямку Берездівці-Юшківці.

Депутат Михайло Кондур озвучив запит щодо примусового приєднання до Н.Роздолу навколишніх сіл: оскільки селяни не згідні з таким тлумаченням закону про добровільне об’єднання громад, тож готові вдатися до протестів.
Депутат Андріян Пришляк подав запит щодо переселення податкової інспекції із приміщення дитсадочка.
Депутат Зіновій Баранецький пропонував включити у порядок денний сесії  питання про призначення головного лікаря Миколаївської райлікарні.  Це питання зняли з розгляду після обговорення на президії, однак не всі депутати були згідні з таким рішенням. Інші ж аргументували, що питання «сире» й вимагає доопрацювання.
Депутат Андрій Патій нагадав, що про те ж саме йшлося на комісії ще взимку (зокрема про узгодження статуту райлікарні із чинним законодавством), але нічого не зрушилося і до кінця квітня. Тож є претензії  до адміністрації лікарні.
Зрештою – голосували:  пропозиція Зіновія Баранецького не набрала необхідної кількості голосів, натомість заступник голови райради Олег Ясеницький запропонував оголосити через ЗМІ повідомлення про заміщення посади головного лікаря.
Розгляд першого питання порядку денного «Про стан виконання фінансових зобов’язань ПАТ «Миколаївцемент» теж відбувався емоційно. Йшлося про інвестиційний договір №39 від 15.10.2008 року. Доповідали голова РДА Ярослав Папуга, голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку і шляхового господарства Андріян Пришляк, менеджер з нерухомості та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування ПАТ «Миколаївцемент» Роман Сидор. Проект рішення передбачав у конкретні терміни проведення звірки профінансованих інвестиційних проектів підприємства у 2012-14 роках та погашення заборгованості, визначення подальших фінансових зобов’язань та інше.
В обговоренні взяли участь Зіновій Баранецький, Василь Созоник, Ігор Проців, Михайло Кондур та інші, на захист цемзаводу  стала начальник фінансового управління Зоряна Москалюк. Адже зараз не так важлива угода, як те, щоб завод взагалі не закрили. Депутати пропонували внести певні правки у проект рішення, однак жодна з них не була підтримана, як і рішення загалом.
Сесія затвердила Програму соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2015 рік (доповідач голова РДА Ярослав Папуга) та комплексну Програму забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївського району Львівської області на 2015-2019 роки.
Також депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Миколаївського району за І-й квартал 2015 року (доходи в загальній сумі 66702,0 тис. грн.,видатки у загальній сумі 62058,1 тис. грн.) та внесли зміни до його показників, затвердили розпорядження голови райдержадміністрації (доповідач начальник фінансового управління Зоряна Москалюк). Василь Созоник вніс пропозицію зобов’язати розпорядників кредитів контролювати виплату заробітної плати, офіційно закладеної у кошторисах, тими фірмами, які проводять роботи за бюджетні кошти. Депутати проголосували за встановлення у 2015 році грошової норми харчування та батьківської плати за перебування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ, ДНЗ і НВК) (доповідач голова постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження Марія Ониськів). Отже, середня вартість одноразового харчування учнів 1-4 класів становитиме 10 грн. на одну дитину, без перших страв; а харчування дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування,  дітей переселених із зони АТО,  дітей, батьки яких загинули у зоні АТО, – 11,20 грн.; одноразового буфетного харчування – 4,50 грн., одноразового харчування учнів групи продовженого дня – 10 грн.; перебування дитини в НВК  в літньо-осінній період – 40,97 грн.;  в оздоровчий період – 45,07 грн.; в зимово-весняний період – 39,98 грн. Розмір батьківської плати за один день відвідування дитиною НВК, ДНЗ та груп продовженого дня становитиме 60% у міській місцевості та 40% у сільській місцевості від вартості харчування на день. Від плати звільнено дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, переселених із зони АТО; дітей, батьки яких загинули у зоні АТО.

Сесія прийняла до відома інформацію про участь депутатів у роботі ради за 2014 рік та затвердила  план роботи районної ради на 2015 рік.
Депутати заслухали  звіт голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку і шляхового господарства Андріяна Пришляка.
Затверджено нормативну грошову оцінку трьох земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Бондаренку П.І. для ведення фермерського господарства на території Стільської сільської ради (за межами н/п) (доповідач голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів Володимир Каліновський).
Доповнено перелік нерухомого майна, яке в 2015 році може бути надано в оренду, приміщеннями у Розвадівській ЗОШ І-ІІІ ст. площею 97 кв.м. та у Миколаївській ЗОШ  №1 площею 147,6 кв.м. (доповідач голова постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва Володимир Матвіїшин).
Також депутати визнали таким, що втратило чинність, рішення сесії районної ради № 464 від 25.11.14.
На завершення сесії голова райради Ольга Жила оголосила про те, що керівником депутатської фракції «Свобода» став Ігор Надольський.

Джерело: http://mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар8 + п'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |