39 сесія районної ради

29 січня  відбулася тридцять дев’ята позачергова сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання.

Розпочали традиційно із депутатських звернень, заяв. Першим виступив голова райдержадміністрації Василь Шимко. Він подякував усім, хто підтримав його на посаді керівника виконавчої влади району. Зазначив, що тим самим нам ще раз вдалося довести, що думка суспільства чогось варта. Депутат Зиновій Баранецький говорив про Миколаївське сміттєзвалище і газету «Громада», де не опубліковано його листа і запропонував із передбачених у бюджеті коштів на існування газети зняти 70 тисяч гривень. Опісля редактор газети «Громада» Степан Леськів інформував: лист Зиновія Баранецького не публікувався з двох причин. Перша – аналогічний текст вже був опублікований у міській газеті Миколаєва. Друга – текс містить багато технічних термінів і цифр, до котрих не подано документального підтвердження із державних, в тому числі контролюючих, структур. Більше того, у тексті допущені фрази, котрі можуть зачепити честь і гідність конкретної фізичної особи. За таке закон передбачає відповідальність і редакції. Попри це пропозиція Зиновія Баранецького про зняття із редакції 70 тисяч гривень була поставлена на голосування. За неї проголосували сам ініціатор та депутат Василь Созоник. А ось депутат Адріян Пришляк запропонував заслухати на черговій сесії питання про роботу редакції газети «Громада».

Звіт про виконання районного бюджету району за 2014 рік зробила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Зоряна Москалюк. Вона зазначила, що загальна сума доходу за минулий рік склала 238265,2 тис.грн., із них загальний фонд – 230971,9 тис.грн., спеціальний фонд –   7293,3 тис.грн. А ось загальна сума видатків становить 229879,4 тис.грн., із них загальний фонд – 220519,3 тис.грн., спеціальний фонд – 9360,1 тис. грн.

Також Зоряна Москалюк доповіла і про внесення змін до показників районного бюджету району на 2015 рік. Зокрема, виникла потреба внести зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку. Такі зміни необхідні для того, щоб передати Миколаївській міській раді (на її прохання) на подальше утримання дошкільні установи та Народні Доми. На це міськрада отримає із районного бюджету субвенцію у розмірі близько 5 млн. грн. Ще 300 тисяч буде виділено на покрівлю амбулаторії у Гірському; 300 тис. грн. – на підведення води та перекриття амбулаторії у Пісочні. 200 тис. грн. виділили податковій інспекції для встановлення опалення у приміщенні колишнього «Промінвестбанку». 150 тис. грн. підуть на фінансову підтримку воїнів АТО та їх сімей. 530 тис. грн.. дають на харчування учнів 1-4 класів. 193 тис. грн. на реконструкцію котельні у приміщенні районної ради. 500 тис. грн. – на добудову дошкільної установи у Рудниках.

Потім депутати затвердили фінансування для усіх запропонованих соціально-економічних та культурних програм.

Про внесення доповнень та змін до Програми соціального захисту населення району на 2012-2015 роки доповідав керівник управління соціального захисту населення РДА Віктор Козоглодюк.

Про встановлення грошової норми харчування та батьківської плати за перебування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ, ДНЗ і НВК) інформувала голова постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження Марія Ониськів. Депутати вирішили встановити грошову норму харчування за: одноразове харчування учнів 1-4 класів в середньому 8,90 грн. на одну дитину, без перших страв; харчування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей переселених із зони АТО, дітей, батьки яких загинули у зоні АТО, в середньому 10,23 грн.; буфетне харчування – середня вартість 4,50 грн; учнів групи продовженого – 8,90 грн.; перебування дитини в НВК – 34,45 грн., а в оздоровчий період – 37,89 грн. Також встановлено розмір батьківської плати за один день відвідування дитиною навчально-виховних комплексів району та ДНЗ в розмірі 60% у міській місцевості та 40% у сільській.

Про внесення доповнень та змін до Програми із землеустрою на 2012-2016 роки доповідав голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів Володимир Каліновський. Зокрема депутати вирішили додати 10 тисяч гривень на розчистку та покращення гідрологічного стану каналу на території Гонятичівської та Дроговизької сільських рад, а ще 50 тисяч на проведення інвентаризації земель не сільськогосподарського призначення.

Також пан Каліновський мав доповідь і щодо затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок ТзОВ «Енергія-Новий Розділ». Зокрема йшлося про земельні ділянки, що надаються в оренду ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» на этой странице для обслуговування існуючих будівель над артезіанськими свердловинами на території Стільсьської сільської ради. Депутати прийняли рішення, якими затвердити нормативні грошові оцінки земельних ділянок і рекомендували районній державній адміністрації встановити орендну плату в розмірі 12 % нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про напрямки використання коштів Черницького навчально-виховного комплексу доповів голова постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва Володимир Матвіїшин. Йшлося про те, щоб депутати дали дозвіл на використання коштів у сумі 316,490 тис. грн., наданих фламандським партнером «Інтерлювен» Черницькому НВК в якості часткової компенсації за понесені витрати з будівництва там об’єктів водопостачання, на підставі Договору «Про реалізацію проекту в рамках програми співпраці Україна-Фландрія».

Вікторія Ничта, http://www.mykolaiv.lviv.ua/  

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 4 = один

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |