38 позачергова сесія Миколаївської районної ради

13 січня відбулася тридцять восьма позачергова сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого Героя Любомира Подфедька.

Депутат М.Галущак зачитав звернення, адресоване комісії Львівської обласної ради, щодо діяльності ПАТ «Миколаївцемент» та визначення правових підстав повернення підприємства у державну власність. Наступним пан Галущак озвучив звернення від фракції ВО «Свобода» у райраді до Президента, голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України стосовно виділення великих коштів на висвітлення їхньої діяльності, санаторно-курортне лікування, державну охорону, що не може сприйматися позитивно у нинішній ситуації в країні.

Розгляд порядку денного сесії розпочався із доповіді начальника фінансового управління РДА З.Москалюк про районний бюджет Миколаївського району на 2015 рік. Визначено доходи у сумі 267868,8 тис.грн., зокрема доходи загального фонду – 265060,9 тис.грн., спеціального фонду – 2807,9 тис.грн.У загальному фонді районного бюджету до доходів належать: податок на доходи фізичних осіб, надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, орендна плата за водні об’єкти (їх частини). Джерелами формування спеціального фонду у частині доходів є надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та власні надходження бюджетних установ.

В обговоренні питання взяли участь депутати А.Пришляк, І.Мартинюк, О. Микитка, М.Адам. Згідно із цьогорічними змінами в бюджетному законодавстві на фінансування з районного бюджету переходять, зокрема, усі дошкільні установи району, в тому числі і садочки Миколаєва, проти чого виступив секретар міської ради А.Щебель, вимагаючи надати субвенцію міськраді на їх утримання. Але депутати не підтримали його пропозиції. Отож, комунальні дошкільні навчальні заклади передаються в управління та безпосереднє підпорядкування відділу освіти. Окрім того, Черницька, Рудниківська та Київецька загальноосвітні школи перейменовуються у навчально-виховні комплекси; дитячі садочки у Рудниках, Пісочні і Київці приєднуються до НВК, майно цих дошкільних установ переходить із комунальної власності відповідної територіальної громади у спільну власність територіальних громад Миколаївського району і передається в оперативне управління відділу освіти.

Також, відповідно до бюджетних змін усі заклади культури підпорядковуватимуться відділу культури і туризму.

Сесія затвердила розпорядження голови районної державної адміністрації щодо внесення змін до показників районного бюджету та про розподіл іншої додаткової дотації й іншої субвенції.

Депутати проголосували за матеріальне забезпечення здійснення своїх повноважень у 2015 році; встановили голові та заступнику голови районної ради умови оплати праці; затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

Сесія впорядкувала правовий статусу будівель вузла зв’язку, враховуючи рішення Господарського суду Львівської області щодо виправлення помилки у свідоцтві про право власності.

Депутати встановили відділенню виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївському районі орендну плату за користування приміщенням спільної власності територіальних громад Миколаївського району.

Встановлено з 14.01.2015 року нові (вищі) ціни на зубне протезування в Миколаївській районній стоматологічній поліклініці.

Надано згоду на реєстрацію місця проживання вихованиці Мацько О.М., яка проживає у веринському ДБСТ та має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, на термін до досягнення нею 18-річного віку або до закінчення навчання.

Затверджено нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,6557 га, що надається в оренду ТзОВ «ГолдЧікен» на території Київецької сільської ради в сумі 549719,10 грн. в розрахунку 33,20 грн. за 1 м2; нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 21,9554 га, що надається в оренду ФГ «Улар» на території цієї ж сільської ради в сумі 7289546,81 грн. в розрахунку 33,20 грн. за 1 м2. Затверджено нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 2,115 га на території Стільської сільської ради в ур. «Барбара» в сумі 1592624,0 грн. в розрахунку 75,30 грн. за 1 м2 і земельної ділянки площею 4,185 га на території Миколаївської міської ради в ур. «Барбара» в сумі 2898832,0 грн. в розрахунку 69,27 грн. за 1 м2що надаються в оренду ПП «Фаворит і Д».
Тут є программы для управления маркетингом.

Сесія затвердила Проект землеустрою щодо зміни межі с.Дроговижа: в межі села внесено земельні ділянки загальною площею 213,8694 га і виведено за межі 11,0161 га, встановивши площу населеного пункту 505,083 га.

Депутати підтримали рішення про недопущення надання лісових угідь ДП «Стрийський лісгосп» на території Більченської сільської ради площею 3164 га ТзОВ «Мисливський рай» для ведення мисливського господарства і вирішили звернутися до Львівської обласної ради з відповідним клопотання про надання цих лісових угідь виключно Миколаївському УТМРу, який успішно діє в районі.

Ірина Леськів, http://mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар8 − п'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |