37-а сесія районної ради

У вівторок 25 листопада відбулася 37-а сесія Миколаївської  районної ради шостого скликання, на якій депутатський корпус (присутніх 44) прийняв рішення щодо одинадцяти питань порядку денного.

Спочатку, як і годиться, вшанували пам’ять загиблих учасників АТО. Потім сесія заслухала депутатські запити: Анни Ях (про потребу відновити автобусне сполучення сіл Гонятичівської сільради із Миколаєвом); Зіновія Горіна (про необхідність законодавства щодо статусу Розділля); Миколи Паньківа ( про проблеми щодо вивезення із населених пунктів району та прийому сміття); Василя Созоника (про шляхи відшкодування заборгованої зарплати Л. Атаманчук, відповідальність за її невиплату, чого сесія не підтримала (голосували так: з 44 присутніх «за» – 13, «проти» – 15, «утрималися» – 7) та законність скликання власне цієї сесії (заступник Миколаївського міжрайонного прокурора Євген Заходило зазначив, що, згідно із законодавством, прокуратура не дає цьому правової оцінки). Абсолютною більшістю голосів (43-ма із 44-х) депутати погодилися розглянути запропонований порядок денний сесії.

Інформацію щодо стану законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території району надав Віктор Щур – заступник начальника РВ УМВСУ. Зокрема, про надходження від громадян 4489 заяв і повідомлень про злочини, більше тисячі із яких внесено в єдиний реєстр досудового розслідування, тощо. Депутати наполягали на наведенні порядку щодо продажу алкоголю та дотримання графіка роботи торговельних закладів і закладів громадського харчування.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Зоряна Москалюк поінформувала про виконання бюджету за дев’ять місяців цього року та ознайомила із відповідними розпорядженнями голови РДА. Депутати затвердили й звіт, і розпорядження. Вона ж доповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік, про перерахунок кількості споживачів гарантованих послуг. А про делегування повноважень функцій замовника об’єктів реконструкції загальноосвітніх шкіл говорив Олег Ясеницький, заступник голови райради. Голова постійної комісії з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва Володимир Матвіїшин подав на затвердження перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад району, яке в 2015 році може бути надане в оренду. А про внесення змін до рішення 33-ї сесії райради №419 від 27 березня ц.р. «Про встановлення орендної плати та оплату комунальних послуг приватними підприємцями, які здійснюють харчування учнів», та про внесення доповнень та змін до Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року в Миколаївському районі» говорила голова постійної комісії з питань освіти, духовного і національного відродження Марія Ониськів. Депутати затвердили галузеві соціально-економічні та культурні програми (доповідали редактор газети «Громада» Степан Леськів, начальник фінуправління РДА Зоряна Москалюк, заступник начальника Жидачівського управління водного господарства Василь Горбай). Звіт про роботу постійної комісії з питань розвитку агропромислового розвитку та екології подав голова Андрій Тенета.

Пропозиції та пояснення під час роботи сесії вносили також депутати Валерій Домашич (голова комісії з питань охорони здоров’я), Олег Микитка, Зіновій Баранецький, Михайло Галущак, Михайло Адам, Андрій Патій, Віктор Марчишин, Люба Сорочак, інші, а також депутат Василь Шимко, який обіймає посаду голови райдержадміністрації, сільські голови Ярослав Коваліско, Тарас Шаран, Мирослав Побігушка, Андрій Кос, Володимир Кордіяка. Голова райради Ольга Жила повідомила депутатів про те, що фракцію «Свободи» в районній раді тепер очолює Михайло Галущак.

Леся БАРДАК, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

Реклама: холодильные шкафы с металлическими и стеклянными дверями

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар8 + = п'ятнадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |