27 сесія Миколаївської районної ради

У вівторок, 24 вересня відбулася 27 сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання.

Голова районної ради Ольга Жила відкрила пленарне засідання 27 сесії Миколаївської районної ради.

Депутат Любов Сорочак зробила оголошення про те, що у фракцію «Батьківщина» увійшли депутати Олег Ясеницький та Валерій Домашич із раніше існуючої фракції «За зміни». Із зверненням виступив депутат Василь Созоник. Сесією підтримано запит депутата Ігора Мартинюка.

Перший пункт порядку денного: «Про підготовку підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років». Доповіді зробили Петро Боровець, перший заступник голови районної державної адміністрації, та Христина Петрик, секретар Миколаївської міської ради. Власне, вона інформувала, що котельні №3 і №4 підготовлені на 95%, котельня №1 у селищі Липівка технічно підготовлена, але планується до закриття через аварійний стан теплових мереж. До початку опалювального сезону передбачено перевести на індивідуальне опалення 32 квартири у Миколаєві та 21- у Липівці, що означає повне переведення багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення. Петро Боровець повідомив стосовно неефективного освоєння коштів державної субвенції, виділених сільським та міській радам на ремонт доріг.
Співдоповідачем виступив Адріян Пришляк, голова постійної комісії з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку і шляхового господарства. Участь в обговоренні питання взяли Олег Бінас, в.о. начальника філії «Миколаївський райавтодор», Михайло Гузій, начальник філії Миколаївського УЕГГ. Запитання, зауваження, пропозиції мали депутати Віктор Марчишин, Василь Созоник, Михайло Адам, Богдан Петрів, Євген Дзюбайло, Ігор Герилів, Зіновій Горін, Микола Мелешко, Василь Кіндрацький, Іван Андрійчик.

Голова Миколаївської райдержадміністрації Роман Дякунчак зробив доповідь «Про стан виконання рішень районної ради про роботу Миколаївської РДА із завершення будівництва та введення в експлуатацію акушерського корпусу Миколаївської КЦРЛ». На запитання депутатського корпусу відповідав і Святослав Марущак, голова тендерного комітету.

Депутати внесли доповнення та зміни до Програми із землеустрою на 2012-2016 роки (доповідач Володимир Каліновський, голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів); затвердили звіт про виконання районного бюджету Миколаївського району за І півріччя 2013 року; внесли зміни до показників районного бюджету Миколаївського району на 2013 рік; погодили розпорядження голови райдержадміністрації (доповідач Зоряна Москалюк, начальник фінансового управління районної державної адміністрації).

Про роботу постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження звітувала її голова Марія Ониськів. Опісля вона ж доповідала у питаннях щодо перейменування Стільської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Стільський навчально-виховний комплекс; про призупинення функціонування Ілівської ЗОШ І ступеня.

Розглядом наступних питань затверджено Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС на 2014-2018 роки (доповідач Віктор Козоглодюк, керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації) та Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Миколаївському районі на 2013-2015 роки (доповідач Зорина Цибульська, керівник служби у справах дітей райдержадміністрації).

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2012-2015 роки інформував Віктор Козоглодюк.

На сесії внесено зміни у склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих (доповідач Василь Кіндрацький, голова постійної комісії районної ради з питань праці, соціального захисту населення і захисту прав громадян-споживачів); надано дозвіл на демонтаж котлів обласного комунального закладу «Психіатрична лікарня Миколаївського району» (доповідач Адріян Пришляк); надано дозвіл на взяття на бухгалтерський облік спортивного тренажерного майданчика та погоджено клопотання щодо надання кредиту матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу Н. Ребро (доповідач Володимир Матвіїшин, голова постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва), підтримано звернення до Верховної Ради України з вимогою розглянути проект Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» (озвучила депутат Любов Сорочак).

У Різному депутат Михайло Кондур висловив свої міркування стосовно пасивності сільських голів, їхньої байдужості, незацікавленості у вирішенні проблем виборців.

Василина Васильків

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар2 − = нуль

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |