25 сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання

28 березня відбулася 25 сесія Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання.

Перед розглядом питань порядку денного депутати подали оголошення, запити та звернення.

Депутат Юрій Шипов поінформував присутніх про те, що у міському Палаці культури розпочала роботу громадська приймальня народного депутата Верховної Ради Лідії Котеляк.

Депутат Мар’яна Івах озвучила запит, у якому йшлося про зобов’язання для «Енергія – Новий Розділ» та ПАФ ім.І.Франка виготовлення проектної документації оренди земельних ділянок, які вони використовують на територіях Станківецької та Берездівецької сільських рад.

Депутат Микола Марків подав запит щодо облаштування зупинок для пасажирського автотранспорту, зокрема у Тростянці – на напрямку зі Львова до Миколаєва, та Раделичах.

Депутат Михайло Кондур  зачитав запит щодо відкриття валютного рахунку для завершення українсько-бельгійського проекту водопостачання Черницької школи, оскільки бельгійська сторона взяла зобов’язання частково покрити витрати. Він також закликав депутатів організувати передвеликодню акцію ремонту доріг у населених пунктах, на що голова районної ради Ольга Жила оголосила про проведення загальнорайонної толоки за два тижні до Пасхи.

Депутат Михайло Галущак виступив із зверненням до голови Миколаївської міської ради  розглянути на міській сесії питання про скасування рішення про надання в оренду ділянки, де колись був дитячий майданчик, оскільки миколаївчани готові відновити майданчик власними силами. Депутати підтримали звернення М.Галущака про перерахування добових на лікування Оксани Сенишин.

Депутат Андрій Тенета озвучив звернення про створення в районі «Революційного комітету» в рамках всеукраїнської акції «Вставай, Україно».

Ольга Жила зробила оголошення про зміни в організації роботи БТІ, яке тепер має право робити технічну інвентаризацію незалежно від територіальної прив’язаності. А також нагадала депутатам про необхідність подання декларацій про доходи.

Першим на порядку денному роботи сесії був звіт голови Миколаївської райдержадміністрації Романа Дякунчака про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району та делегованих повноважень за 2012 рік.

В обговоренні звіту взяли участь депутати І.Проців, В.Кіндрацький, З.Горін, М.Адам, М.Кондур. Також виступив депутат А.Пришляк. В основному, присутніх цікавив стан автошляхів та освоєння коштів на їх утримання в належному стані. Тому депутати підтримали доповнення до рішення сесії, запропоноване В.Кіндрацьким, про особистий контроль голови РДА за використанням коштів на ремонт доріг.

Про внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2013 рік  та про розпорядження голови РДА щодо внесення змін до показників районного бюджету та щодо розподілу іншої додаткової дотації й іншої субвенції доповіла начальник фінансового управління РДА Зоряна Москалюк. Вона, зокрема, зазначила, що дохідну частину районного бюджету збільшено  на 998150,00 грн. завдяки субвенціям Бродківської, Березинської, Гонятичівської, Горішненської, Дроговизької, Держівської, Тернопільської, Більченської  сільських та Роздільської селищної рад.

Враховуючи Ухвалу Господарського суду Львівської області від 25.09.2012 року по справі № 4/250 про ліквідацію сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю  «Агрофірма ім.Шевченка» (с.Рудники) та закінчення провадження у справі про банкрутство, депутати прийняли рішення списати «Агрофірмі ім.Шевченка» позику, надану в грудні 1998 року на погашення заборгованості за одержані мінеральні добрива і паливно-мастильні матеріали під урожай 1998 року, в сумі 24872,32 грн. (доповідач – начальник фінансового управління РДА З.Москалюк).

Сесія затвердила Цільову  програму  навчання дітей  плавання у Миколаївському районі 2013-2016 роки, Програму розвитку архівної справи у Миколаївському районі на 2013 – 2014 роки та Програму розвитку освіти Миколаївщини на 2013-2016 роки.

Заслухавши інформацію голови постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження Марії Ониськів, депутати проголосували за надання приватним підприємцям, що здійснюють харчування учнів загальноосвітніх шкіл Миколаївського району, пільги з оплати за користування приміщеннями шкільних їдалень в розмірі 50% від розрахункової вартості.

Депутати надали дозвіл Миколаївській ЗОШ № 2 на реконструкцію системи теплопостачання; на реконструкцію системи теплопостачання з облаштуванням паливної для адмінбудинку Миколаївської районної ради; Малогорожаннівській ЗОШ на реконструкцію шкільної котельні (доповідач – Володимир Матвіїшин, голова постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва).

Заслухавши інформацію голови райради Ольги Жили, депутати проголосували за участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку та схвалили Проект районної ради «Капітальний ремонт покрівлі  приміщення  центру електрозв’язку», який буде подано на конкурс мікропроектів.

Рішенням сесії внесено  зміни та доповнення  до  Програми  із  землеустрою  на 2012-2016 роки (доповідач – Володимир Каліновський, голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів).

На покращення сільського пасовища зі зрізкою купин, розкорчуванням чагарників на  території Демнянської сільської ради  на 2013 рік у Програмі передбамиколаївська районна радачено 200 тис.грн.; на знищення бур’яну борщівника Сосновського на території Держівської сільської ради – 15 тис.грн., на території Роздільської селищної ради – 3 тис.грн. (з вартістю проектних робіт), на території Березинської сільської ради – 3 тис. грн. (з вартістю проектних робіт).

Для захисту сільськогосподарських угідь і населених пунктів від підтоплення передбачено розчищення р.Верби на території Горішненської сільської ради – 88 тис.грн.; розчищення і поглиблення водойми Саджівка в  Черниці – 50 тис.грн.; будівництво насосної станції в урочищі «Комаренське» на території Розвадівської сільської ради – 50 тис.грн.; розчищення русла міжгосподарського каналу на території Великогорожанської сільської ради – 99562 грн.; розчищення та берегоукріплення річок Короснички, Летнянки на території Гірської сільської ради – 200 тис.грн. На  розчищення русла річки Бобер на території Красівської сільської ради передбачено 200 тис.грн.; на розчищення водоприймаючої водойми мулонакопичувача на території Станківецької сільської ради –  200 тис.грн.; вартість проектних робіт з розчищення каналів і річки Колодниці на території Березинської сільської ради – 180 тис.грн.; на захист с/г угідь і частини с.Берездівців від підтоплення з  розчисткою  канави  в  ур. «Яма»  – 38 тис. грн.

На рекультивацію земель під стихійними сміттєзвалищами передбачено: на території Роздільської селищної ради – 31,919 тис.грн., Колодрубівської сільської ради  – 42764,40 грн.,   Красівської  – 22 тис.грн., Київецької – 90478,80.грн., Гірської – 20 тис.грн., Більченської – 86198,72 грн., Новосілко-Опарської сільської ради – 17501 грн.

Депутати затвердили нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,58 га, що надається в оренду Приватному сільськогосподарському підприємству «Інкубаторно-птахівнича станція» для виробничих потреб на території Раделицької сільської ради (за межами населеного пункту) в сумі 163872 грн. в розрахунку 28,25 грн. за 1 м2 земельної ділянки. Погодили  Миколаївській міжгосподарській шляхо-будівельній дільниці № 38 надання спеціального дозволу на користування надрами, зокрема, видобування піску на Новотростянецькому родовищі піску площею 5,3 га на південь від Тростянця   на території Бродківської сільської ради. Та погодили Миколаївській міжгосподарській шляхо-будівельній дільниці № 38 надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, родовища питних вод з метою їх видобування на Новотростянецькому родовищі піску (доповідач – В.Каліновський, голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів).

Підтримавши Михайла Галущака, депутати  прийняли рішення оголосити 2013 рік Роком Євгена Пришляка.

У «різному»  Ольга Жила та Василь Кіндрацький закликали депутатів та голів сільрад подати своїх представників у ініціативну групу, яка займається будівництвом меморіального комплексу Борцям за волю України у Миколаєві. Голова районної ради звернулася до присутніх із проханням у випадку скупчення лелек телефонувати в РЕМ – електрики встановлять для птахів спеціальні гнізда.

Ірина Леськів. Газета Громада

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять + 3 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |