2013 – рік змії

 

Згідно зі Східним календарем, господинею наступаючого 2013 стане чорна водяна Змія.
І хоча офіційно вона вступить у свої права лише 10 лютого  2013 року, цілком можна і навіть потрібно влаштувати їй пишну зустріч за новорічним столом. Легенда свідчить, що той, хто зумів заручитися підтримкою Змії якомога раніше, буде пожинати плоди цього весь наступний рік. Адже сама Змія – істота завбачлива, і вона як ніхто цінує цю якість в інших.
Наскільки нещадною Змія вміє бути до своїх недругів, настільки ж щедрою – до тих, хто їй щиро симпатичний. Крім того,  чорна водяна Змія поважає і цінує традиції, а отже, хочемо ми того чи ні, але саме таким, тобто традиційним і навіть трішки консервативним, повинна бути і зустріч Нового 2013.

Змія не любить зайвий шум, біганину і метушню. Тому заздалегідь постарайтеся запросити друзів, приготувати новорічний стіл, щоб уникнути метушні і не злити Змію. Астрологи радять уникнути великих галасливих компаній, де багато невідомих для вас людей.

Загадайте своє найзаповітніше бажання в новорічну ніч під бій курантів, і якщо догодите Змії в підготовці до свята, то ваше бажання обов’язково збудеться.

Шановні відвідувачі! Адміністрація Сайту села Березина від щирого серця вітає Вас з наступаючим 2013 роком. Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів.

 

0
Знаходиться в: Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментаршість − = 5

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |