ЕКО-автопробіг

Після сходу села, звернень сільської і  районної влади в область, щоб там бодай якось прокоментували всі чутки, якими обросло це питання офіційної відпоіді надалі немає.

Тож люди вирішили,  що не можна  сидіти  склавши руки, а активно діяти щоб висловити свою позицію.
Знову були в Березині журналісти Ziky, які тепер кажуть, що коли перший раз вони приїхали то всі люди були ніби то не проти сміттєпереробного заводу:
У  Верховній Раді України зареєстровано депутатський запит 50 народних депутатів України з усіх парламентських фракцій та груп в адрес Кабінету міністрів України, голови Львівської ОДА п.М.Костюка та Львівського міського голови п.А.Садового щодо рішення про надання земельної ділянки під будівництво сміттєзвалища та сміттєпереробного заводу в зоні екологічного лиха в районі міста Н.Розділ Львівської області. Першими депутатський запит підписали народні депутати О.Гудима та П.Писарчук:
Також 22 червня відбулась спільна сесія Миколаївської районної, Новороздільської міської, Роздільської селищної, Берездівецької, Березинської, Станківецької сільських рад.
Тож лише спільними зусиллями і єдиним фронтом зможемо не допустити екологічного лиха на наших і без того забруднених землях.

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Ваньок сказав:

    Та нічого їм не получиться
   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |