1/4 фіналу: Березина перемагає в овертаймі

 

Кубок району ФК “Березина” – ФК “Пісочна” 1-0

Кубок району ¼ фіналу
Середа, 9 липня 2014р.,   18:00 
Арбітри:Шупяк Володимир, Яблонський Віктор, Ільницька Марта.
Делегат матчу: Скульський Олег.
Стадіон “Колос” – 205 глядачів 

ФК “Березина” – ФК Пісочна” 1-0

Витяг з протоколу матчу:
ФК “Березина”: 
  Білик Руслан,   Палюх Юрій, Хлєбик Юрій,  Свідрик Василь (64′,  Зубрицький Тарас), Гриців Мар’ян (108’,  Радик Назар), Калинич Тарас,  Лавро Ігор,  Яримович Іван, Бацик Дмитро,  Кулик Роман, Лавро Роман,  (77′, Калинич Іван).

Голи: 120′ –  Кулик Роман.

Попередження: 52′ – Свідрик Василь, 80′ – Лавро Ігор, 86’ – Калинич Тарас, 114’ – Калинич Іван.

Кубкові матчі завжди є надзвичайно цікавими і драматичними. У середу 9 липня на стадії ¼ кубка району «Березина» приймала команду з  Пісочної. Попри робочий день на стадіоні зібралось чимало вболівальників гри мільйонів.

З перших хвилин ігровою і територіальною перевагою заволоділи господарі поля, але до гострих моментів біля воріт суперника не доходило.  Ближче до середини тайму гра вирівнялась. Але забити в першій 45 хвилинці жодній з команд не вдалося. Хоча моменти були як в господарів так і гостей.

Другий тайм  ФК «Пісочна» почала активніше.  Почався деякий сумбур в рядах березинської команди   і гостям вдалося навіть забити гол, який, правда, через положення “поза грою”, був не зарахований. Ближче до завершення  другого тайму   господарі поля також могли відкрити рахунок матчу,  але гостей декілька раз  рятував голкіпер.  За основний час жодна з команд так і не змогла відзначитись.

В овертаймі   небезпека виникала  біля воріт обох команд, але м’яч ніяк не хотів залітати у сітку. І коли вболівальники вже готувались дивитись післяматчеві пенальті, Роман Кулик на 120 хвилині ефектним ударом під перекладину виводить ФК Березина в ½ фіналу  кубка Миколаївського району з футболу.

Інші півфіналісти:  ФК “Раделичі”, СКК “Дністер” Київець,  МСКК “Рудники”. Жеребкування в понеділок 14 липня.

0
Знаходиться в: Спорт, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ шість = 13

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |