10 Книжкова толока

фото з архіву 2013 рік

10-та Книжкова толока проходитиме у Миколаївському міському Палаці культури 18-20 березня 2016 року та буде присвячена  160-ій  річниці з Дня народження та 100 річчю з Дня смерті Івана Франка.

Попередньо вже підтвердили свою участь у заході більше 100 письменників зі всієї України та близько 30 видавництв. У рамках Книжкової толоки відбудуться презентації нових видань, авторські виступи,  книжкова лотерея, конкурси, вікторини тощо. Слід зазначити, шо  Книжкова толока у Миколаєві Львівської області є вже  десятою за рахунком.

 

Львів екскурсії. Вулиці по яких ходили королі та імператори…  У Львові виступав маестро Паганіні. Тут був граф Каліостро та Джакомо Казанова. Найбілш популярні екскурсії по Львову проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− чотири = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |