1 – 0 таки втримали….

Першість Миколаївського району з футболу ІІ ліга

 ФК Березина – ФК “Кагуїв” 1-0

Витяг з протоколу матчу:

Неділя 26.05.2013  16.00
Стадіон “Колос”  с. Березина, 150 глядачів
Арбітр: Шуп’як Володимир

ФК “Березина”:
Шуманський В., Наконечний А., Кос А., Свідрик В. (Лавро В., 79′ ), Шуманський І., Яримович В., Яримович І., Кулик Р.,  Лавро І.,  Калинич Т.,  Татчин В.

Гол: Калинич Т. 53′.

Матч звітного туру для нашої команди, враховуючи невдачі перших двох турів,  був дуже важливим.      Крім того, були і кадрові втрати:  за червону карточку пропускав матч капітан команди Андрій Кухарик,  з різних причин не було Бацика, Палюха і  Білика.  І взагалі, останнім часом в нас починається синдром “хоч би назбирати одинадцять”.

Але, незважаючи на всі ці нюанси,  на матч проти команди з Кагуєва вийшли з бойовим настроєм.  З перших хвилин ФК “Березина”  показала гостям  хто в домі господар. Раз за разом виникали небезпечні моменти біля воріт ФК “Кагуїв”.  Проте,  або не виходило з завершальним ударом, або  він був неточним. Гості відповіли лише двома-трьома контратаками.  На перерву команди пішли з нульовим рахунком на табло.

Загальна картина гри з перших хвилин другого тайму не змінилася.  Гол назрівав:  спочатку Іван Яримович влучає в поперечину, а за 5 хвилин Тарас Калинич з штрафного удару   з-за меж карного майданчика відкриває рахунок в матчі.
За три хвилини після першого голу ми могли збільшити нашу перевагу, але тут на висоті був  голкіпер гостей. 

В другій половині другого тайму далась внаки чи то втома, чи то підсилення із замін команди з Кагуєва.  Було віддано центр поля  і  перевага перейшла на їх сторону. Тим більше, що на 74′ за другу жовту був вилучений гравець гостей, але це їх не знітило і вони надалі   пробували щось створити біля наших воріт. Але до гострих моментів  біля воріт Василь Шуманського, який до речі вирішив покинути команду, не доходило.

У відпоідь ФК “Березина”  створювала гострі контратаки.  По правому фланзі декілька раз непогано забігав півзахисник Роман Кулик.  На лівому фланзі уже вкотре на висоті був Володя Яримович.  Але більше забити не вдалося.

Врезультаті,  фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу нашої команди.  На наступні матчі залишаються  кадрові  проблеми і  низька реалізація  гольових моментів.

Юнацький склад поступився своїм кагуївським одноліткам з рахунком 1-2.

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 3 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |