Навчальні проекти Асоціації “МАНКО” на Миколаївщині

16 травня 2013 року у БДЮТ м. Миколаїва з ініціативи народного депутата України пані Лідії Котеляк та за сприяння управління освіти, сім”ї, молоді та спорту Миколаївської РДА відбулася презентація програми навчального проекту “МАНКО” у Львівській області, який реалізується у Польщі. На зустріч були запрошені учні шкіл м. Миколаєва, батьки , вчителі. Представники проекту з Польщі цікаво представляли вищі навчальні заклади Малої Польщі, у яких можуть навчатися учні з України, в тому числі з Львівщини. Зустріч пройшла надзвичайно цікаво. Учасники отримали вичерпну інформацію про вузи у Польщі, а також буклети , довідники про ці заклади.
Міський голова Ігор Хімчак , начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти Марія Ониськів та помічник -консультант ,радник народного депутата України Андрій Гергет подякували гостям за змістовну та доступну презентацію проекту.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментаршість + = 12

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |